Szamba Jastrzębie-Zdrój

SZAMBA BETONOWE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

O NAS

Budujemy wspaniałe oraz nieprzepuszczalne szamba betonowe dla lokalizacji Jastrzębie-Zdrój. Jako krajowy producent zbiorników na szambo, jesteśmy w stanie zaoferować dla Państwa najlepszą opcję. Wyróżnia nas niewielka cena, szybka realizacja oraz pełne podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, a także dodatki takie jak: podłącza, płyty najazdowe, czy kominki. Dla licznych miejscowości z Polski, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy spytać się o dostępność dla lokalizacji Jastrzębie-Zdrój. Nasza normalna usługa ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Do tego wszystkiego załączmy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani, a także ekstra płatny, a jego cena ustalana jest telefonicznie.

Szamba betonowe dostępne są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe. Oczywiście znamy też cenę, szczególnie w przypadku dużych projektów i ograniczonych budżetów. Chętnie przedstawimy Państwu naszą ofertę. Nie trać czasu na szukanie najlepszych producentów betonowych szamb – jesteśmy tutaj! Zadzwoń do nas dzisiaj. Przygotujemy Ci ofertę, o której konkurencja może tylko pomarzyć. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szamba jedno-, dwu- i wielokomorowe wykonane z betonu, a także akcesoria do szamb i dużych zbiorników. Zapraszamy mieszkańców, którzy poszukują produktu wysokiej jakości w przystępnej cenie.

szamba betonowe Jastrzębie Zdrój
szamba betonowe jednokomorowe

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne dekle żeliwne płyty przejazdowe sygnalizatory napełnienia szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

Szamba jest jedną z najbardziej cenionych ogólnokrajowych podmiotów sprzedających szamba betonowe dla miasta Jastrzębie-Zdrój. Bardzo duże doświadczenie zezwala grupie szczycić się mocną, ale i docenianą marką. Od samego początku skupiamy się na zdobywaniu i jak najlepszych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas szybkość przyjęcia klienta oraz przeprowadzenie usługi. Od lat dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie części naszej pracy, aby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport oraz montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany i profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług!

Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Jastrzębie-Zdrój bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz opracowanych metod. Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na zewnątrz zaimpregnowany jest substancją Izolbet. Pokrywa oraz kominek zamocowane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Bielsko-Biała

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

4 + 9 =

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Jastrzębie-Zdrój szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Jastrzębie-Zdrój?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.