Szamba Betonowe Kłobuck

SZAMBA BETONOWE KŁOBUCK

O NAS

Produkujemy wytrzymałe, a także nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miasta Kłobuck. Jako krajowy sprzedawca zbiorników na szambo, chcemy wystosować Państwu najtańszą opcję. Cechuje nas niewielka cena, szybka responsywność, a także kompleksowe podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę i komponenty takie jak: podłącza, płyty grodziowe, czy kominki. Dla licznych miejscowości w naszym kraju, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy spytać nas o aktualność dla miejscowości Kłobuck. Nasza tradycyjna opcja to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Do tego wszystkiego załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lat gwarancji oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi i dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Kłobuck

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO KŁOBUCK

Szamba jest jedną z najbardziej cenionych ogólnokrajowych firm oferujących szamba betonowe dla miejscowości Kłobuck. Bardzo duże doświadczenie zezwala nam chwalić się solidną oraz cenioną marką. Od samego początku skupiamy się na pozyskiwaniu i dobrych relacjach z najtańszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas błyskawiczność przyjęcia Państwa oraz przeprowadzenie zlecenia. Od lat staramy się uskutecznić wszystkie części naszej pracy, aby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale i tani transport i montaż. Prowadzimy kompleksową pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany, a także profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miejscowości Kłobuck bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także wypracowanych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przymocowane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, używa się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA KŁOBUCK

8 + 10 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.