Szamba betonowe Myszków

SZAMBA BETONOWE MYSZKÓW

O NAS

Budujemy solidne, a także hermetyczne szamba betonowe dla miejscowości Myszków. Jako ogólnopolski producent zbiorników na szambo, możemy przygotować dla Państwa wyróżniającą się usługę. Charakteryzuje nas niska cena, szybka responsywność, a także całościowe podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę oraz komponenty jak np. podłącza, płyty najazdowe, czy kominki. Wobec licznych miast w naszym kraju, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy zapytać nas o sposobność dla miejscowości Myszków. W naszej firmie standardowa usługa zawiera szczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję oraz montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi oraz ekstra opłacany, a jego cena ustalana jest telefonicznie. Szamba betonowe dostępne są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Myszków

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO MYSZKÓW

Nasza firma jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych podmiotów sprzedających szamba betonowe dla miasta Myszków. Znamienne doświadczenie zezwala nam chwalić się mocną oraz docenianą marką. Od początku skupiamy się na zdobywaniu, a także dobrych relacjach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy terminowość przyjęcia Państwa oraz uskutecznienie sprzedaży. Od lat dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie kroki naszej działalności, aby nic nie spowolniło wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, jak też tani transport, a także montaż. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany, a także doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Myszków wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także opracowanych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Nasze przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystywane są po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA MYSZKÓW

9 + 8 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.