Szamba Betonowe Tarnowskie Góry

SZAMBA BETONOWE TARNOWSKIE GÓRY

O NAS

Budujemy solidne, a także szczelne szamba betonowe dla miasta Tarnowskie Góry. Jako ogólnopolski wytwórca zbiorników na szambo, jesteśmy w stanie przygotować Państwu wyróżniającą się usługę. Charakteryzuje nas niska cena, rychła responsywność oraz całościowe podejście. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę oraz akcesoria jak: dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Wobec dużej liczby miast w naszym kraju, oferujemy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy dopytać się o aktualność dla miejscowości Tarnowskie Góry. W naszej firmie standardowa usługa zawiera szczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy. Dodatkowo załączmy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lat gwarancji oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani, a także dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Tarnowskie Góry

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO TARNOWSKIE GÓRY

Szamba jest jedną z głównych ogólnopolskich firm oferujących szamba betonowe dla miasta Tarnowskie Góry. Bardzo duże doświadczenie zezwala grupie szczycić się solidną, ale i docenianą marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu i jak najlepszych kontaktach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas szybkość obsłużenia klienta oraz uskutecznienie zlecenia. Od dawna staramy się przyspieszyć wszystkie etapy naszej działalności, aby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport, a także montaż. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany, a także doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla lokalizacji Tarnowskie Góry bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży i wypracowanych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik z zewnątrz zaimpregnowany jest substancją Izolbet. Pokrywa oraz kominek zamocowane są na profesjonalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas hermetyczne szambo betonowe, używa się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA TARNOWSKIE GÓRY

6 + 3 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.