Szamba Cieszyn

SZAMBA BETONOWE CIESZYN

O NAS

Wytwarzamy solidne, a także wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Cieszyn. Jako ogólnopolski sprzedawca zbiorników na szambo, a także gnojowicę , chcemy wystosować dla Państwa najlepszą usługę. Wyróżnia nas atrakcyjna cena, błyskawiczna odpowiedź, a także kompleksowe podejście do zlecenia. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz dodatki jak np. dekle, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec wielu lokalizacji w naszym kraju, jak i zagranicy, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Proszę dopytać nas o aktualność dla miasta Cieszyn. W firmie szamba, standardowa oferta to wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy, a także osadzenie. Dodatkowo załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi i ekstra opłacany, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe dostępne są w podstawowych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Cieszyn

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO CIESZYN

Nasza firma jest jedną z głównych ogólnopolskich podmiotów dostarczających szamba betonowe dla miasta Cieszyn. Ogromne doświadczenie pozwala grupie chlubić się solidną oraz cenioną marką. Od samego początku koncentrujemy się na pozyskiwaniu i jak najlepszych relacjach z najtańszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy błyskawiczność obsługi klienta oraz realizacja sprzedaży. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie części naszej działalności, żeby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport oraz montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wykwalifikowany oraz doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miasta Cieszyn wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz wypracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wytworzone są z wysokiej jakości żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przyklejane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Wytwarzane przez nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Cieszyn szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Cieszyn?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.