Szamba Czeladź

SZAMBA BETONOWE CZELADŹ

O NAS

Konstruujemy wysokiej jakości, a także nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miasta Czeladź. Jako ogólnopolski konstruktor zbiorników na szambo i deszczówkę, chcemy zaoferować Państwu wyróżniającą się opcję. Wyróżnia nas atrakcyjna cena, szybka responsywność oraz kompleksowe podejście do zadania. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe, a także dodatki takie jak: dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy szybkozłączki. Dla dużej liczby miast w kraju, jak i zagranicy, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy dopytać się o sposobność dla lokalizacji Czeladź. W naszej firmie, tradycyjna oferta zawiera szczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy oraz osadzenie. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani i dodatkowo płatny, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Czeladź

Dział szamb betonowych w mieście Czeladź jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Czeladź, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Czeladź to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Czeladź

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO CZELADŹ

Nasza firma jest jedną z najważniejszych ogólnopolskich firm wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Czeladź. Bardzo duże doświadczenie pozwala nam chwalić się solidną oraz cenioną marką. Od samego początku skupiamy się na zjednywaniu, a także jak najlepszych relacjach z najszybszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy błyskawiczność przyjęcia Państwa oraz uskutecznienie zlecenia. Od dawna staramy się uskutecznić wszelkie części naszej pracy, żeby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale i tani transport i montaż. Prowadzimy pełną pomoc przy doborze właściwych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz fachowy i doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miejscowości Czeladź wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz najlepszych metod działania.

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wytworzone są z solidnego żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę z zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przytwierdzane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Czeladź szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Czeladź?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.