Szamba Lędziny

SZAMBA BETONOWE LĘDZINY

O NAS

Produkujemy wspaniałe i hermetyczne szamba betonowe dla miejscowości Lędziny. Jako regionalny wytwórca zbiorników na szambo i deszczówkę, chcemy zaoferować Państwu najtańszą usługę. Cechuje nas niewielka cena, rychła odpowiedź i pełne podejście do zlecenia. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe i dodatki jak: dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy kominki. Wobec licznych lokalizacji w naszym kraju, jak i zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Zalecamy spytać się o dostępność dla lokalizacji Lędziny. W naszej firmie, normalna usługa to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy i osadzenie. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani oraz ekstra płatny, a jego cena ustalana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe dostępne są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Lędziny

Dział szamb betonowych w mieście Lędziny jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Lędziny, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Lędziny to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Lędziny

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO LĘDZINY

Firma szamba jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miasta Lędziny. Wieloletnie doświadczenie pozwala grupie chwalić się mocną oraz docenianą marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zjednywaniu i dobrych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy szybkość obsłużenia klienta oraz realizacja sprzedaży. Od dawna staramy się usprawnić wszystkie kroki naszej działalności, żeby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale i tani transport i montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy dobraniu dopasowanych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wykwalifikowany, a także doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla lokalizacji Lędziny bierze się z ogromnej sprzedaży oraz najlepszych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wyprodukowane są z wspaniałego żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przyklejane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Produkowane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Lędziny szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Lędziny?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.