Szamba Radlin

SZAMBA BETONOWE RADLIN

O NAS

Konstruujemy wytrzymałe i wodoodporne szamba betonowe dla miasta Radlin. Jako wiodący sprzedawca zbiorników na szambo oraz deszczówkę, chcemy wystosować naszym Klientom najlepszą opcję. Charakteryzuje nas niska cena, błyskawiczna responsywność oraz całościowe podejście do zlecenia. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, gotowe kanały samochodowe i komponenty takie jak: dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy szybkozłączki. Dla dużej liczby miejscowości w naszym kraju, jak i zagranicy, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy zapytać się o sposobność dla miejscowości Radlin. W firmie szamba, tradycyjna usługa zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy oraz montaż. Oprócz tego dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi oraz dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Radlin

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO RADLIN

Firma szamba jest jedną z najważniejszych ogólnokrajowych podmiotów dostarczających szamba betonowe dla miejscowości Radlin. Wieloletnie doświadczenie zezwala firmie chwalić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku działalności skupiamy się na zjednywaniu oraz jak najlepszych kontaktach z najtańszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najlepszych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas szybkość obsłużenia klienta oraz realizacja sprzedaży. Od lat staramy się przyspieszyć wszystkie elementy naszej pracy, żeby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport i montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy dobraniu właściwych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wytrenowany i profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niska cena za szambo betonowe dla miasta Radlin bierze początek z wysokiej sprzedaży, a także najlepszych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z wytrzymałego betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę z zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przytwierdzane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Produkowane przez nas trwałe szambo betonowe, stosuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Radlin szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Radlin?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.