Szamba Radzionków

SZAMBA BETONOWE RADZIONKÓW

O NAS

Budujemy wspaniałe i wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Radzionków. Jako wiodący konstruktor zbiorników na szambo, a także gnojowicę , chcemy przygotować Państwu wyróżniającą się ofertę. Wyróżnia nas mała cena, terminowa responsywność, a także całościowe podejście do pracy. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, gotowe kanały samochodowe i dodatki jak: podłącza, płyty grodziowe, czy szybkozłączki. Wobec dużej liczby lokalizacji w naszym kraju, jak i zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy zapytać się o dostępność dla miasta Radzionków. W naszej firmie, tradycyjna opcja ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy oraz wstawienie. Dodatkowo dołączamy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba za darmo! Transport jest niedrogi oraz dodatkowo płatny, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe osiągalne są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Radzionków

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO RADZIONKÓW

Firma szamba jest jedną z najsolidniejszych ogólnopolskich przedsiębiorstw dostarczających szamba betonowe dla miejscowości Radzionków. Wieloletnie doświadczenie pozwala grupie szczycić się solidną oraz cenioną marką. Od samego początku skupiamy się na zjednywaniu i jak najlepszych relacjach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas błyskawiczność przyjęcia klienta oraz uskutecznienie sprzedaży. Od lat staramy się przyspieszyć wszelkie kroki naszej pracy, żeby nic nie opóźniało wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport i montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wytrenowany i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Radzionków wynika z wysokiej sprzedaży, a także opracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z wytrzymałego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek mocowane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Wytwarzane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze oraz magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA RADZIONKÓW FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Radzionków szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Radzionków?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.