Szamba Rydułtowy

SZAMBA BETONOWE RYDUŁTOWY

O NAS

Konstruujemy wytrzymałe, a także wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Rydułtowy. Jako regionalny producent zbiorników na szambo, a także gnojowicę , chcemy wystosować Państwu wyróżniającą się ofertę. Cechuje nas niska cena, terminowa realizacja, a także pełne podejście do zadania. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, betonowe kanały samochodowe, a także akcesoria jak: dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy kominki. Dla wielu miejscowości z Polski, jak i zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy dopytać się o dostępność dla lokalizacji Rydułtowy. W firmie szamba, standardowa opcja ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy oraz wstawienie. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani oraz dodatkowo płatny, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Rydułtowy

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO RYDUŁTOWY

Nasza firma jest jedną z najbardziej cenionych ogólnokrajowych przedsiębiorstw wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Rydułtowy. Ogromne doświadczenie zezwala firmie szczycić się solidną oraz cenioną marką. Od samego początku skupiamy się na zjednywaniu oraz dobrych relacjach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas błyskawiczność obsługi Państwa oraz realizacja zlecenia. Od lat dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie elementy naszej pracy, żeby nic nie spowolniło wykonania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport i montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy dobraniu właściwych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla lokalizacji Rydułtowy wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także wypracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wyprodukowane są z wspaniałego betonu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek mocowane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Produkowane u nas trwałe szambo betonowe, stosuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Rydułtowy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Rydułtowy?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.