Szamba Ustroń

SZAMBA BETONOWE USTROŃ

O NAS

Konstruujemy wspaniałe, a także wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Ustroń. Jako krajowy konstruktor zbiorników na szambo oraz deszczówkę, chcemy przygotować Państwu najlepszą ofertę. Cechuje nas mała cena, błyskawiczna odpowiedź oraz kompleksowe podejście do pracy. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, betonowe kanały samochodowe, a także akcesoria jak np. dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla dużej liczby miejscowości w naszym kraju, jak i zagranicy, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Prosimy spytać nas o aktualność dla lokalizacji Ustroń. W firmie szamba, tradycyjna opcja zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy, a także osadzenie. Dodatkowo załączmy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba gratis! Transport jest tani i dodatkowo opłacany, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe dostępne są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Ustroń

Dział szamb betonowych w mieście Ustroń jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Ustroń, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Ustroń to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Ruda Śląska

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO USTROŃ

Firma szamba jest jedną z najważniejszych ogólnokrajowych podmiotów sprzedających szamba betonowe dla miasta Ustroń. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie chlubić się solidną, ale i cenioną marką. Od samego początku koncentrujemy się na zdobywaniu, a także jak najlepszych relacjach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas błyskawiczność obsłużenia klienta oraz przeprowadzenie zlecenia. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie elementy naszej pracy, aby nic nie spowolniło wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport oraz montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz fachowy i profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Nieduża cena za szambo betonowe dla miasta Ustroń bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz najlepszych metod produkcji.

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, wyprodukowane są z wytrzymałego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też deszczówkę z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przyklejane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Konstruowane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Ustroń szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Ustroń?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.