Szamba Betonowe Będzin

SZAMBA BETONOWE BĘDZIN

O NAS

Produkujemy solidne i wodoodporne szamba betonowe dla miasta Będzin. Jako krajowy konstruktor zbiorników na szambo oraz kanałów samochodowych, chcemy przygotować Państwu najtańszą usługę. Charakteryzuje nas atrakcyjna cena, szybka realizacja i pełne podejście do pracy. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe, a także akcesoria jak np. podłącza, płyty najazdowe, czy szybkozłączki. Wobec licznych lokalizacji w kraju, jak i zagranicy, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Proszę spytać nas o aktualność dla lokalizacji Będzin. Nasza, tradycyjna usługa ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy oraz wstawienie. Dodatkowo dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie oraz montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi, a także ekstra opłacany, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe osiągalne są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Będzin

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO BĘDZIN

Szamba jest jedną z najsolidniejszych ogólnokrajowych firm wytwarzających szamba betonowe dla miasta Będzin. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie chwalić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zjednywaniu i dobrych relacjach z najważniejszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość obsługi klienta oraz przeprowadzenie zlecenia. Od lat dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszelkie elementy naszej pracy, aby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport, a także montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy wyborze najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wykwalifikowany, a także profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miejscowości Będzin bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także opracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, wytworzone są z wspaniałego betonu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przytwierdzane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Wytwarzane u nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Będzin szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Będzin?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.