Szamba Zabrze

SZAMBA BETONOWE ZABRZE

O NAS

Budujemy wspaniałe oraz szczelne szamba betonowe dla miasta Zabrze. Jako krajowy wytwórca zbiorników na szambo, chcemy wystosować Państwu najtańszą usługę. Cechuje nas niewielka cena, szybka responsywność i pełne podejście. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, a także dodatki jak: dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy kominki. Dla dużej liczby miejscowości w naszym kraju, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Zalecamy dopytać się o dostępność dla miejscowości Zabrze. W naszej firmie normalna opcja to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH i ITB, 3 lat gwarancji oraz montaż szamba gratis! Transport jest tani i dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe osiągalne są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe. Jesteśmy cenionym producentem szamb betonowych oraz dystrybutorem dodatków do zbiorników i szamb.

Produkty firmy cieszą się popularnością wśród klientów prywatnych oraz dużych i małych firm. Wytrzymałe betonowe szamba o pojemności 4, 6, 8, 10, 12 metrów sześciennych doskonale sprawdzają się w miejscach, w których ścieki nie mogą być odprowadzone do kanalizacji. Nasi specjaliści montują bezpłatnie zbiorniki betonowe na szamba, nawozy płynne i wodę deszczową. Oferujemy szamba w wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe.

szamba betonowe Zabrze
szamba jednokomorowe

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne dekle żeliwne płyty przejazdowe sygnalizatory napełnienia szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO ZABRZE

Nasza firma jest jedną z najbardziej cenionych ogólnopolskich firm sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Zabrze. Bardzo duże doświadczenie zezwala grupie chlubić się solidną, ale i cenioną marką. Od początku skupiamy się na zjednywaniu oraz dobrych relacjach z najlepszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność obsługi klienta oraz uskutecznienie usługi. Od lat dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie kroki naszej działalności, aby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport i montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty!

Niska cena za szambo betonowe dla lokalizacji Zabrze wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz wypracowanych metod. Szamba betonowe, które oferujemy, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik na zewnątrz zaimpregnowany jest substancją Izolbet. Pokrywa i kominek zamocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Nasze u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Rybnik

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA ZABRZE

2 + 9 =

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Zabrze szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Zabrze?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.