Szamba Orzesze

SZAMBA BETONOWE ORZESZE

O NAS

Wytwarzamy wysokiej jakości i wodoodporne szamba betonowe dla lokalizacji Orzesze. Jako krajowy wytwórca zbiorników na szambo oraz kanałów samochodowych, chcemy wystosować naszym Klientom najlepszą ofertę. Cechuje nas atrakcyjna cena, rychła responsywność i kompleksowe podejście do pracy. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe, a także akcesoria jak np. dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec wielu lokalizacji w kraju, jak również zagranicy, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Proszę zapytać się o sposobność dla lokalizacji Orzesze. W firmie szamba, standardowa usługa ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy, a także osadzenie. Oprócz tego dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba za darmo! Transport jest tani i ekstra opłacany, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Orzesze

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO ORZESZE

Nasza firma jest jedną z czołowych ogólnokrajowych przedsiębiorstw dostarczających szamba betonowe dla miasta Orzesze. Znamienne doświadczenie zezwala firmie szczycić się solidną, ale i cenioną marką. Od początku działalności skupiamy się na zjednywaniu i jak najlepszych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy błyskawiczność obsługi klienta oraz uskutecznienie usługi. Od lat staramy się uskutecznić wszelkie kroki naszej działalności, aby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport, a także montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz fachowy i doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Orzesze bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także opracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też deszczówkę od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Produkowane przez nas trwałe szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Orzesze szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Orzesze?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.