Szamba Racibórz

SZAMBA BETONOWE RACIBÓRZ

O NAS

Wytwarzamy wytrzymałe, a także hermetyczne szamba betonowe dla miejscowości Racibórz. Jako krajowy sprzedawca zbiorników na szambo, a także kanałów samochodowych, chcemy zaoferować dla Państwa najtańszą opcję. Cechuje nas atrakcyjna cena, rychła responsywność, a także kompleksowe podejście do pracy. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz komponenty jak: dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy kominki. Dla wielu miast w naszym kraju, jak również zagranicy, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Proszę dopytać się o sposobność dla miasta Racibórz. W firmie szamba, normalna usługa ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy oraz wstawienie. Oprócz tego dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba za darmo! Transport jest tani i dodatkowo płatny, a jego cena ustalana jest telefonicznie po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe osiągalne są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Racibórz

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO RACIBÓRZ

Nasza firma jest jedną z najważniejszych regionalnych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miasta Racibórz. Znamienne doświadczenie pozwala grupie chlubić się solidną i cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na zjednywaniu i jak najlepszych relacjach z najszybszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność obsługi klienta oraz uskutecznienie usługi. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszelkie części naszej działalności, żeby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również tani transport, a także montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy doborze właściwych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz fachowy, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miejscowości Racibórz bierze się z ogromnej sprzedaży, a także wypracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wytworzone są z wspaniałego żelbetu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przytwierdzane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Konstruowane przez nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Racibórz szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Racibórz?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.