Szamba betonowe Zawiercie

SZAMBA BETONOWE ZAWIERCIE

O NAS

Konstruujemy wspaniałe oraz hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Zawiercie. Jako regionalny konstruktor zbiorników na szambo, chcemy przygotować dla Państwa najtańszą opcję. Charakteryzuje nas mała cena, szybka responsywność i kompleksowe podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, a także dodatki jak: podłącza, płyty przejazdowe, czy kominki. Wobec dużej liczby miast w kraju, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Proszę zapytać nas o aktualność dla miasta Zawiercie. W naszej firmie normalna opcja ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Do tego wszystkiego załączmy dokumentację PZH i ITB, 3 lat gwarancji, a także montaż szamba za darmo! Transport jest niedrogi oraz ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Zawiercie

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO ZAWIERCIE

Nasza firma jest jedną z głównych ogólnopolskich podmiotów oferujących szamba betonowe dla miejscowości Zawiercie. Znamienne doświadczenie zezwala grupie chwalić się mocną i docenianą marką. Od początku skupiamy się na zdobywaniu i jak najlepszych relacjach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy szybkość obsłużenia Państwa oraz realizacja sprzedaży. Od dawna staramy się przyspieszyć wszystkie etapy naszej pracy, żeby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport oraz montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miejscowości Zawiercie bierze się z wysokiej sprzedaży, a także opracowanych metod.

Szamba betonowe, które oferujemy, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Produkowane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA ZAWIERCIE

8 + 13 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.