Szamba Betonowe Żory

SZAMBA BETONOWE ŻORY

O NAS

Konstruujemy wspaniałe i wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Żory. Jako ogólnopolski producent zbiorników na szambo oraz deszczówkę, jesteśmy w stanie przygotować naszym Klientom najlepszą ofertę. Charakteryzuje nas niska cena, szybka realizacja, a także pełne podejście do zlecenia. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe i akcesoria jak: dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec wielu lokalizacji z Polski, jak i zagranicy, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Proszę spytać się o dostępność dla miasta Żory. W naszej firmie, normalna usługa to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy, a także osadzenie. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi i ekstra opłacany, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Żory

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

 

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO ŻORY

Nasza firma jest jedną z głównych regionalnych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miejscowości Żory. Znamienne doświadczenie zezwala grupie szczycić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku działalności skupiamy się na pozyskiwaniu i jak najlepszych kontaktach z najlepszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy błyskawiczność przyjęcia Państwa oraz przeprowadzenie zlecenia. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszelkie części naszej pracy, żeby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport i montaż. Prowadzimy kompleksową pomoc przy doborze właściwych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz fachowy, a także doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Nieduża cena za szambo betonowe dla lokalizacji Żory bierze początek z wysokiej sprzedaży, a także opracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z wspaniałego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też gnojowicę z zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przymocowane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Konstruowane przez nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA ŻORY

1 + 13 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.