Szamba Mikołów

SZAMBA BETONOWE MIKOŁÓW

O NAS

Konstruujemy solidne i nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miasta Mikołów. Jako ogólnopolski sprzedawca zbiorników na szambo oraz deszczówkę, możemy zaoferować dla Państwa wyróżniającą się usługę. Wyróżnia nas niska cena, terminowa odpowiedź i pełne podejście do zlecenia. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe, a także dodatki jak np. dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy szybkozłączki. Wobec wielu miejscowości z Polski, jak również zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy zapytać się o dostępność dla miejscowości Mikołów. W naszej firmie, normalna opcja ma szczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy, a także montaż. Oprócz tego dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba za darmo! Transport jest tani i dodatkowo płatny, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Mikołów

Dział szamb betonowych w mieście Mikołów jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Mikołów, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Mikołów to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Mikołów

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO MIKOŁÓW

Nasza firma jest jedną z najsolidniejszych ogólnopolskich przedsiębiorstw oferujących szamba betonowe dla miasta Mikołów. Ogromne doświadczenie pozwala grupie chlubić się solidną, ale i docenianą marką. Od początku koncentrujemy się na zdobywaniu i jak najlepszych relacjach z najtańszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas terminowość obsługi Państwa oraz przeprowadzenie zlecenia. Od lat staramy się przyspieszyć wszelkie części naszej działalności, żeby nic nie spowolniło wykonania szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale i tani transport i montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz fachowy, a także profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Mikołów bierze początek z ogromnej sprzedaży i najlepszych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wytworzone są z wspaniałego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przyklejane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Produkowane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Mikołów szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Mikołów?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.