Szamba Ruda Śląska

SZAMBA BETONOWE RUDA ŚLĄSKA

O NAS

Budujemy wspaniałe, a także nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miasta Ruda Śląska. Jako regionalny wytwórca zbiorników na szambo, chcemy wystosować naszym Klientom najlepszą usługę. Cechuje nas niska cena, szybka odpowiedź i pełne podejście. Budujemy zbiorniki na szambo, betonowe kanały samochodowe, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz dodatki jak np. dekle, płyty przejazdowe, czy kominki. Dla licznych miejscowości z Polski, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Proszę dopytać nas o dostępność dla miasta Ruda Śląska. Nasza normalna oferta zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH i ITB, 5-letnią gwarancję i montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi, a także ekstra opłacany, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Ruda Śląska
szamba jednokomorowe

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne dekle żeliwne płyty przejazdowe sygnalizatory napełnienia szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO RUDA ŚLĄSKA

Nasza firma jest jedną z głównych regionalnych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miasta Ruda Śląska. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie chwalić się solidną, ale i docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na zdobywaniu i dobrych kontaktach z najtańszymi doradcami – co owocuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy terminowość przyjęcia klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie elementy naszej pracy, aby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport oraz montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany, a także profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Niska opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Ruda Śląska bierze się z ogromnej sprzedaży i najlepszych metod.

Szamba betonowe, które wytwarzamy, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek zamocowane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystywane są przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze. Polecamy również nasze betonowe kanały samochodowe.

Zobacz także: szamba betonowe Bytom

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA RUDA ŚLĄSKA

1 + 14 =

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Ruda Śląska szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Ruda Śląska?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.