Szamba Sosnowiec

SZAMBA BETONOWE SOSNOWIEC

O NAS

Konstruujemy wysokiej jakości i nieprzepuszczalne szamba betonowe dla lokalizacji Sosnowiec. Jako krajowy wytwórca zbiorników na szambo, możemy przygotować dla Państwa wyróżniającą się opcję. Charakteryzuje nas niewielka cena, błyskawiczna odpowiedź, a także kompleksowe podejście. Konstruujemy zbiorniki na szambo, betonowe kanały samochodowe, zbiorniki na deszczówkę, gnojówkę, a także dodatki takie jak: dekle, płyty najazdowe, czy kominki. Wobec wielu lokalizacji w kraju, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Proszę spytać nas o sposobność dla lokalizacji Sosnowiec. W firmie normalna oferta ma szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH i ITB, 5 lat gwarancji, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi, a także dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie. Szamba betonowe produkowane są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Sosnowiec

Dział szamb betonowych w mieście Sosnowiec jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Sosnowiec, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Sosnowiec to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Sosnowiec
szamba jednokomorowe

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne dekle żeliwne płyty przejazdowe sygnalizatory napełnienia szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO SOSNOWIEC

Nasza firma jest jedną z najbardziej cenionych ogólnokrajowych podmiotów sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Sosnowiec. Znamienne doświadczenie pozwala nam chwalić się mocną oraz docenianą marką. Od początku działalności skupiamy się na zjednywaniu, a także dobrych relacjach z najtańszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość obsługi Państwa oraz realizacja usługi. Od lat dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie etapy naszej działalności, żeby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport oraz montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miejscowości Sosnowiec bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży i opracowanych metod.

Szamba betonowe, które wytwarzamy, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek zamocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas szczelne szambo betonowe, wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze. Polecamy przy okazji nasze betonowe kanały samochodowe.

Zobacz także: szamba betonowe Ruda Śląska

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA SOSNOWIEC

7 + 11 =

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Sosnowiec szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Sosnowiec?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.