Szamba Chorzów

SZAMBA BETONOWE CHORZÓW

O NAS

Konstruujemy wysokiej jakości, a także szczelne szamba betonowe dla lokalizacji Chorzów. Jako krajowy konstruktor zbiorników na szambo, chcemy przygotować naszym Klientom najtańszą usługę. Charakteryzuje nas niewielka cena, błyskawiczna odpowiedź oraz pełne podejście. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę oraz dodatki jak np. dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy kominki. Dla wielu miast w kraju, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy dopytać się o dostępność dla miasta Chorzów. W naszej firmie normalna oferta zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję i montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi, a także dodatkowo opłacany, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe osiągalne są w tradycyjnych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Nie ma dla nas tajemnic w produkcji i sprzedaży szamb betonowych. Przy wyborze najlepszego szamba rozumiemy wszystkie potrzeby i problemy naszych klientów i zawsze staramy się je zaspokoić. Możemy pochwalić się dużymi i małymi projektami, a grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej wiedzy teoretycznej służymy Państwu radą i działaniem.

Szambo Betonowe Chorzów

Dział szamb betonowych w mieście Chorzów jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Chorzów, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Chorzów to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Chorzów
szamba betonowe jednokomorowe

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne dekle żeliwne płyty przejazdowe sygnalizatory napełnienia szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO CHORZÓW

Firma Szamba jest jedną z najsolidniejszych ogólnopolskich firm dostarczających szamba betonowe dla miejscowości Chorzów. Znamienne doświadczenie zezwala nam szczycić się solidną, ale i cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na zjednywaniu oraz dobrych relacjach z najlepszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość przyjęcia Państwa oraz realizacja usługi. Od początku staramy się uskutecznić wszelkie etapy naszej działalności, żeby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport oraz montaż. Prowadzimy pełną pomoc przy dobraniu właściwych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty!

Niska cena za szambo betonowe dla lokalizacji Chorzów bierze początek z wysokiej sprzedaży oraz wypracowanych metod. Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest substancją Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Produkowane u nas szczelne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Jaworzno

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA CHORZÓW

11 + 10 =

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Chorzów szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Chorzów?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.