Szamba Pszczyna

SZAMBA BETONOWE PSZCZYNA

O NAS

Konstruujemy solidne, a także szczelne szamba betonowe dla miejscowości Pszczyna. Jako regionalny sprzedawca zbiorników na szambo, a także deszczówkę, możemy wystosować Państwu najlepszą ofertę. Charakteryzuje nas niska cena, rychła responsywność, a także całościowe podejście do zlecenia. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe, a także dodatki jak np. podłącza, płyty grodziowe, czy kominki. Dla dużej liczby lokalizacji w kraju, jak również zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Prosimy dopytać nas o aktualność dla miejscowości Pszczyna. W naszej firmie, tradycyjna opcja zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy i montaż. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba gratis! Transport jest tani, a także ekstra płatny, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Pszczyna

Dział szamb betonowych w mieście Pszczyna jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Pszczyna, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Pszczyna to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Pszczyna

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO PSZCZYNA

Firma szamba jest jedną z najważniejszych regionalnych przedsiębiorstw oferujących szamba betonowe dla miasta Pszczyna. Ogromne doświadczenie pozwala firmie chlubić się solidną, ale i docenianą marką. Od początku koncentrujemy się na zjednywaniu, a także jak najlepszych kontaktach z najtańszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość przyjęcia klienta oraz uskutecznienie usługi. Od dawna staramy się usprawnić wszelkie kroki naszej pracy, żeby nic nie opóźniało wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale i tani transport i montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy doborze właściwych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz fachowy oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miasta Pszczyna bierze początek z wysokiej sprzedaży, a także najlepszych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, zrobione są z wysokiej jakości żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Pszczyna szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Pszczyna?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.