Szamba Rybnik

SZAMBA BETONOWE RYBNIK

O NAS

Wytwarzamy wytrzymałe oraz szczelne szamba betonowe dla lokalizacji Rybnik. Jako regionalny konstruktor zbiorników na szambo, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wyróżniającą się opcję. Wyróżnia nas mała cena, rychła odpowiedź oraz pełne podejście. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, a także dodatki jak: dekle, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Dla wielu miast z Polski, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Proszę zapytać nas o dostępność dla miejscowości Rybnik. W naszej firmie normalna opcja zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lat gwarancji i montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi oraz ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Jesteśmy znaczącym producentem szamb betonowych oraz dystrybutorem dodatków do zbiorników i szamb. Produkty firmy są dobrze odbierane przez klientów prywatnych oraz duże i małe firmy. Trwałe betonowe szamba o pojemności 4, 6, 8, 10, 12 metrów sześciennych idealnie sprawdzają się w miejscach, gdzie ścieki nie mogą być odprowadzane do kanalizacji. Nasi eksperci bezpłatnie montują betonowe zbiorniki na szamba, płynne nawozy i deszczówkę. Oferujemy szamba w wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe.

Szambo Betonowe Rybnik

Dział szamb betonowych w mieście Rybnik jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Rybnik, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Rybnik to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Rybnik
szamba betonowe jednokomorowe

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne dekle żeliwne płyty przejazdowe sygnalizatory napełnienia szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO RYBNIK

Nasza firma jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych firm sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Rybnik. Znamienne doświadczenie zezwala grupie szczycić się solidną oraz cenioną marką. Od początku skupiamy się na zjednywaniu oraz dobrych kontaktach z najtańszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas szybkość obsługi Państwa oraz uskutecznienie usługi. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie kroki naszej pracy, aby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, jak też tani transport oraz montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty!

Nieduża cena za szambo betonowe dla lokalizacji Rybnik bierze początek z wysokiej sprzedaży i opracowanych metod. Szamba betonowe, które oferujemy, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik od zewnątrz zaimpregnowany jest substancją Izolbet. Pokrywa i kominek zamocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Produkowane przez nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Dąbrowa Górnicza

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA RYBNIK

11 + 6 =

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Rybnik szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Rybnik?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.