Szamba Mysłowice

SZAMBA BETONOWE MYSŁOWICE

O NAS

Konstruujemy wysokiej jakości oraz wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Mysłowice. Jako ogólnopolski wytwórca zbiorników na szambo i deszczówkę, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa najtańszą opcję. Cechuje nas niska cena, rychła responsywność i pełne podejście do pracy. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe i akcesoria jak np. podłącza, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Wobec wielu lokalizacji w kraju, jak i zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Proszę zapytać nas o aktualność dla miasta Mysłowice. Nasza, standardowa usługa zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy oraz montaż. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi, a także dodatkowo opłacany, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe dostępne są w klasycznych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

zamba betonowe Mysłowice

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO MYSŁOWICE

Nasza firma jest jedną z najbardziej cenionych ogólnokrajowych firm wytwarzających szamba betonowe dla miasta Mysłowice. Znamienne doświadczenie pozwala grupie chwalić się solidną oraz cenioną marką. Od początku skupiamy się na zdobywaniu oraz dobrych kontaktach z najważniejszymi doradcami – co owocuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność obsługi Państwa oraz przeprowadzenie usługi. Od lat dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie elementy naszej działalności, aby nic nie spowolniło wykonania szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale i tani transport, a także montaż. Prowadzimy pełną pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wytrenowany i profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Mysłowice bierze początek z ogromnej sprzedaży, a także najlepszych metod działania.

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, zrobione są z wysokiej jakości żelbetu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Produkowane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze, a także gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Mysłowice szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Mysłowice?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.