Szamba Bielsko-Biała

SZAMBA BETONOWE BIELSKO-BIAŁA

O NAS

Wytwarzamy wysokiej jakości, a także nieprzepuszczalne szamba betonowe dla lokalizacji Bielsko-Biała. Jako krajowy konstruktor zbiorników na szambo, możemy przygotować Państwu najtańszą opcję. Wyróżnia nas niska cena, rychła responsywność, a także całościowe podejście. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, a także dodatki jak: podłącza, płyty grodziowe, czy kominki. Wobec wielu lokalizacji z Polski, oferujemy usługę: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Prosimy spytać się o sposobność dla miasta Bielsko-Biała. Nasza normalna opcja to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy. Dodatkowo dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję oraz montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi oraz dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie.

Szamba betonowe produkowane są w klasycznych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe. Jesteśmy elastyczni. Znajdziesz u nas produkty idealnie dopasowane do potrzeb klientów prywatnych, a także produkty o powierzchni 4,6,8,10,12m3 idealne dla firm i zakładów pracy. U nas znajdziesz dobrego partnera z szeroką i profesjonalną wiedzą. Jesteśmy niewątpliwie firmą wartą rozważenia dla kompleksowej usługi obejmującej dobór, sprzedaż, transport oraz montaż szamb. Wszystko to szybko i sprawnie!

szamba betonowe Bielsko Biała
szamba betonowe jednokomorowe

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne dekle żeliwne płyty przejazdowe sygnalizatory napełnienia szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO BIELSKO-BIAŁA

Szamba jest jedną z najsolidniejszych ogólnokrajowych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miejscowości Bielsko-Biała. Ogromne doświadczenie zezwala nam chwalić się solidną i cenioną marką. Od samego początku koncentrujemy się na zdobywaniu i jak najlepszych relacjach z najtańszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy terminowość obsługi klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od lat staramy się usprawnić wszystkie części naszej działalności, aby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również tani transport oraz montaż. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo. Nasz fachowy oraz doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług!

Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miasta Bielsko-Biała wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży i opracowanych metod. Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik od zewnątrz zabezpieczony jest substancją Izolbet. Pokrywa oraz kominek przyklejane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Nasze przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystywane są przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Sosnowiec

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA BIELSKO-BIAŁA

7 + 1 =

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Bielsko-Biała szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Bielsko-Biała?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.