Szamba betonowe Lubliniec

SZAMBA BETONOWE LUBLINIEC

O NAS

Konstruujemy solidne i hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Lubliniec. Jako krajowy producent zbiorników na szambo, możemy przygotować dla Państwa wyróżniającą się opcję. Charakteryzuje nas niska cena, szybka responsywność i kompleksowe podejście. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę oraz komponenty takie jak: dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec dużej liczby miejscowości z Polski, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Proszę dopytać się o dostępność dla lokalizacji Lubliniec. W naszej firmie normalna opcja to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lat gwarancji, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi, a także dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe konstruowane są w tradycyjnych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Lubliniec

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO LUBLINIEC

Nasza firma jest jedną z głównych ogólnopolskich podmiotów oferujących szamba betonowe dla miasta Lubliniec. Bardzo duże doświadczenie zezwala nam szczycić się solidną i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu i dobrych relacjach z najważniejszymi doradcami – co owocuje jednymi z najlepszych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy terminowość obsługi Państwa oraz realizacja usługi. Od początku dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie etapy naszej działalności, żeby nic nie opóźniało wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też tani transport oraz montaż. Prowadzimy pełną pomoc przy dobraniu właściwych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany, a także profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej usług! Niska cena za szambo betonowe dla miejscowości Lubliniec bierze początek z wysokiej sprzedaży oraz opracowanych metod.

Szamba betonowe, które oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek zamocowane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Produkowane u nas szczelne szambo betonowe, wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA LUBLINIEC

9 + 4 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.