Szamba Siemianowice

SZAMBA BETONOWE SIEMIANOWICE

O NAS

Budujemy wspaniałe i hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Siemianowice. Jako regionalny konstruktor zbiorników na szambo oraz kanałów samochodowych, jesteśmy w stanie przygotować naszym Klientom najlepszą opcję. Wyróżnia nas mała cena, błyskawiczna odpowiedź oraz całościowe podejście do zlecenia. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe, a także dodatki takie jak: dekle, płyty najazdowe, czy szybkozłączki. Wobec wielu miejscowości w naszym kraju, jak i zagranicy, mamy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Proszę spytać się o aktualność dla lokalizacji Siemianowice. W naszej firmie, normalna oferta ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy, a także montaż. Dodatkowo załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba gratis! Transport jest tani, a także ekstra płatny, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w tradycyjnych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Siemianowice

Dział szamb betonowych w mieście Siemianowice jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Siemianowice, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Siemianowice to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Siemianowice

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO SIEMIANOWICE

Firma szamba jest jedną z najbardziej cenionych ogólnokrajowych przedsiębiorstw oferujących szamba betonowe dla miejscowości Siemianowice. Znamienne doświadczenie pozwala firmie chlubić się solidną i cenioną marką. Od początku skupiamy się na zjednywaniu i jak najlepszych kontaktach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi z najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas szybkość obsługi klienta oraz przeprowadzenie usługi. Od dawna staramy się usprawnić wszelkie elementy naszej pracy, żeby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i tani transport, a także montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wykwalifikowany i profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miejscowości Siemianowice bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także opracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, zrobione są z wspaniałego żelbetu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Wytwarzane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Siemianowice szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Siemianowice?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.