Szamba Betonowe Tychy

SZAMBA BETONOWE TYCHY

O NAS

Konstruujemy wytrzymałe i hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Tychy. Jako regionalny konstruktor zbiorników na szambo, a także gnojowicę , jesteśmy w stanie przygotować naszym Klientom wyróżniającą się usługę. Charakteryzuje nas atrakcyjna cena, terminowa realizacja, a także całościowe podejście do zadania. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, betonowe kanały samochodowe, a także komponenty jak: podłącza, płyty przejazdowe, czy kominki. Wobec dużej liczby miast w naszym kraju, jak również zagranicy, oferujemy usługę: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy spytać się o aktualność dla miasta Tychy. Nasza, tradycyjna opcja zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy i wstawienie. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba za darmo! Transport jest tani i ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe dostępne są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Tychy

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

 

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO TYCHY

Firma szamba jest jedną z najważniejszych ogólnokrajowych przedsiębiorstw wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Tychy. Wieloletnie doświadczenie zezwala firmie chwalić się mocną i cenioną marką. Od początku skupiamy się na zjednywaniu, a także jak najlepszych relacjach z najtańszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność przyjęcia klienta oraz realizacja sprzedaży. Od początku dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszelkie kroki naszej działalności, aby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również tani transport i montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej usług! Niska opłata za szambo betonowe dla miejscowości Tychy wynika z ogromnej sprzedaży i wypracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z solidnego żelbetu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek mocowane są na mocny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Produkowane przez nas hermetyczne szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA BIELSKO-BIAŁA

3 + 11 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.