Szamba Żywiec

SZAMBA BETONOWE ŻYWIEC

O NAS

Budujemy wytrzymałe oraz szczelne szamba betonowe dla miejscowości Żywiec. Jako ogólnopolski wytwórca zbiorników na szambo, a także deszczówkę, możemy zaoferować naszym Klientom najlepszą usługę. Wyróżnia nas niska cena, szybka realizacja i całościowe podejście do zadania. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, betonowe kanały samochodowe, a także komponenty takie jak: dekle, płyty przejazdowe, czy kominki. Dla licznych miast w kraju, jak również zagranicy, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy dopytać nas o aktualność dla miejscowości Żywiec. W firmie szamba, tradycyjna oferta to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy oraz montaż. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie i montaż szamba za darmo! Transport jest niedrogi i ekstra opłacany, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Żywiec

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO ŻYWIEC

Szamba jest jedną z najważniejszych ogólnopolskich przedsiębiorstw wytwarzających szamba betonowe dla miasta Żywiec. Ogromne doświadczenie zezwala nam chwalić się solidną oraz docenianą marką. Od początku skupiamy się na zdobywaniu i dobrych kontaktach z najszybszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy terminowość przyjęcia klienta oraz uskutecznienie sprzedaży. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie kroki naszej pracy, aby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i tani transport, a także montaż. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz fachowy i doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Żywiec bierze początek z ogromnej sprzedaży i wypracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, wyprodukowane są z solidnego żelbetu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Wytwarzane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Żywiec szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Żywiec?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.