Szamba Czerwionka-Leszczyny

SZAMBA BETONOWE CZERWIONKA-LESZCZYNY

O NAS

Wytwarzamy wspaniałe i szczelne szamba betonowe dla miejscowości Czerwionka-Leszczyny. Jako krajowy producent zbiorników na szambo i deszczówkę, chcemy wystosować Państwu najlepszą usługę. Charakteryzuje nas niewielka cena, szybka realizacja oraz pełne podejście do pracy. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe, a także komponenty takie jak: dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec licznych lokalizacji w kraju, jak również zagranicy, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy dopytać się o sposobność dla miasta Czerwionka-Leszczyny. W naszej firmie, tradycyjna opcja zawiera szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy oraz osadzenie. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi, a także dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Czerwionka-Leszczyny

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO CZERWIONKA-LESZCZYNY

Szamba jest jedną z czołowych ogólnopolskich podmiotów dostarczających szamba betonowe dla miejscowości Czerwionka-Leszczyny. Bardzo duże doświadczenie zezwala firmie szczycić się mocną i cenioną marką. Od początku skupiamy się na zdobywaniu i jak najlepszych relacjach z najszybszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość obsłużenia klienta oraz uskutecznienie usługi. Od początku dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie części naszej działalności, aby nic nie spowolniło wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również tani transport, a także montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wykwalifikowany, a także doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Nieduża cena za szambo betonowe dla miasta Czerwionka-Leszczyny bierze się z ogromnej sprzedaży oraz najlepszych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wytworzone są z solidnego betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek mocowane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Wytwarzane przez nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Czerwionka-Leszczyny szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Czerwionka-Leszczyny?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.