Szamba Knurów

SZAMBA BETONOWE KNURÓW

O NAS

Konstruujemy solidne oraz hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Knurów. Jako ogólnopolski wytwórca zbiorników na szambo oraz kanałów samochodowych, chcemy przygotować naszym Klientom najtańszą opcję. Cechuje nas mała cena, terminowa odpowiedź i pełne podejście do zadania. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz komponenty jak: dekle, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec wielu miast z Polski, jak również zagranicy, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy zapytać nas o sposobność dla lokalizacji Knurów. W firmie szamba, tradycyjna oferta to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy oraz wstawienie. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi i dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Knurów

Dział szamb betonowych w mieście Knurów jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Knurów, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Knurów to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Knurów

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO KNURÓW

Szamba jest jedną z najważniejszych ogólnokrajowych przedsiębiorstw oferujących szamba betonowe dla miejscowości Knurów. Bardzo duże doświadczenie zezwala firmie chwalić się solidną, ale i cenioną marką. Od samego początku skupiamy się na zdobywaniu, a także jak najlepszych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas szybkość obsłużenia klienta oraz uskutecznienie sprzedaży. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszystkie części naszej pracy, żeby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport i montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wytrenowany oraz doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miejscowości Knurów wynika z wysokiej sprzedaży i wypracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wyprodukowane są z wspaniałego żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przyklejane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Konstruowane u nas trwałe szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Knurów szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Knurów?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.