Szamba betonowe Wodzisław Śląski

SZAMBA BETONOWE WODZISŁAW ŚLĄSKI

O NAS

Wytwarzamy wspaniałe i nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miejscowości Wodzisław Śląski. Jako ogólnopolski sprzedawca zbiorników na szambo, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wyróżniającą się usługę. Charakteryzuje nas niska cena, szybka odpowiedź, a także całościowe podejście. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę i komponenty jak: podłącza, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Dla wielu lokalizacji z Polski, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy dopytać nas o aktualność dla miejscowości Wodzisław Śląski. W firmie Lider normalna usługa ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję, a także montaż szamba za darmo! Transport jest tani i dodatkowo płatny, a jego cena ustalana jest telefonicznie. Szamba betonowe dostępne są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Wodzisław Śląski

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO WODZISŁAW ŚLĄSKI

Nasza firma jest jedną z najsolidniejszych regionalnych firm dostarczających szamba betonowe dla miasta Wodzisław Śląski. Bardzo duże doświadczenie zezwala firmie chwalić się solidną i cenioną marką. Od samego początku skupiamy się na pozyskiwaniu, a także dobrych kontaktach z najtańszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas szybkość przyjęcia klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie elementy naszej pracy, aby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również tani transport, a także montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Wodzisław Śląski bierze początek z ogromnej sprzedaży i najlepszych metod.

Szamba betonowe, które wytwarzamy, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na zewnątrz zabezpieczony jest substancją Izolbet. Pokrywa i kominek zamocowane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Produkowane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA BIELSKO-BIAŁA

8 + 15 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.