Szamba Czechowice-Dziedzice

SZAMBA BETONOWE CZECHOWICE-DZIEDZICE

O NAS

Produkujemy solidne i wodoodporne szamba betonowe dla miasta Czechowice-Dziedzice. Jako ogólnopolski wytwórca zbiorników na szambo oraz deszczówkę, możemy zaoferować naszym Klientom najlepszą ofertę. Cechuje nas mała cena, rychła odpowiedź oraz pełne podejście do pracy. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz akcesoria takie jak: dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy szybkozłączki. Dla dużej liczby miejscowości z Polski, jak również zagranicy, mamy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Proszę zapytać nas o sposobność dla miasta Czechowice-Dziedzice. Nasza, tradycyjna opcja ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy oraz osadzenie. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba za darmo! Transport jest tani, a także dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Czechowice-Dziedzice

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO CZECHOWICE-DZIEDZICE

Firma szamba jest jedną z najważniejszych regionalnych firm oferujących szamba betonowe dla miejscowości Czechowice-Dziedzice. Ogromne doświadczenie zezwala grupie chlubić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku działalności skupiamy się na zjednywaniu, a także dobrych kontaktach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas błyskawiczność przyjęcia klienta oraz uskutecznienie zlecenia. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszystkie etapy naszej działalności, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też tani transport oraz montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz fachowy oraz profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Czechowice-Dziedzice wynika z ogromnej sprzedaży, a także opracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wytworzone są z wspaniałego betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przytwierdzane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Konstruowane przez nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Czechowice-Dziedzice szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Czechowice-Dziedzice?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.