Szamba Świętochłowice

SZAMBA BETONOWE ŚWIĘTOCHŁOWICE

O NAS

Budujemy solidne, a także wodoodporne szamba betonowe dla lokalizacji Świętochłowice. Jako ogólnopolski wytwórca zbiorników na szambo i deszczówkę, możemy wystosować Państwu najtańszą opcję. Charakteryzuje nas niska cena, szybka realizacja, a także pełne podejście do zadania. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz dodatki jak: podłącza, płyty najazdowe, czy szybkozłączki. Wobec licznych lokalizacji w kraju, jak i zagranicy, mamy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy zapytać się o aktualność dla miasta Świętochłowice. W firmie szamba, standardowa usługa ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy oraz wstawienie. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani oraz ekstra płatny, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe produkowane są w podstawowych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Świętochłowice

Dział szamb betonowych w mieście Świętochłowice jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Świętochłowice, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Świętochłowice to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Świętochłowice

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO ŚWIĘTOCHŁOWICE

Firma szamba jest jedną z czołowych regionalnych firm oferujących szamba betonowe dla miejscowości Świętochłowice. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie chlubić się mocną oraz docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na zjednywaniu i dobrych relacjach z najszybszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość obsłużenia klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od początku staramy się uskutecznić wszystkie kroki naszej działalności, aby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też tani transport i montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miejscowości Świętochłowice bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz wypracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wytworzone są z solidnego betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę z zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek mocowane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Konstruowane przez nas trwałe szambo betonowe, stosuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze, a także gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Świętochłowice szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Świętochłowice?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.