Szamba Gliwice

SZAMBA BETONOWE GLIWICE

O NAS

Produkujemy solidne, a także nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miejscowości Gliwice. Jako wiodący producent zbiorników na szambo oraz gnojowicę , chcemy zaoferować Państwu wyróżniającą się opcję. Charakteryzuje nas atrakcyjna cena, błyskawiczna odpowiedź i całościowe podejście do zlecenia. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe i akcesoria takie jak: dekle, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec licznych miast w kraju, jak i zagranicy, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy zapytać nas o dostępność dla miasta Gliwice. W firmie szamba, standardowa opcja ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy, a także wstawienie. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani oraz ekstra opłacany, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Gliwice

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO GLIWICE

Nasza firma jest jedną z czołowych ogólnokrajowych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miasta Gliwice. Wieloletnie doświadczenie zezwala grupie chlubić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu oraz dobrych kontaktach z najważniejszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas błyskawiczność przyjęcia Państwa oraz realizacja sprzedaży. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszelkie części naszej działalności, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i tani transport oraz montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wytrenowany oraz doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Gliwice bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży i wypracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wytworzone są z wysokiej jakości żelbetu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Wytwarzane przez nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Gliwice szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Gliwice?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.