Szamba Betonowe Częstochowa

SZAMBA BETONOWE CZĘSTOCHOWA

O NAS

Budujemy wspaniałe oraz szczelne szamba betonowe dla miejscowości Częstochowa. Jako regionalny producent zbiorników na szambo, możemy zaoferować Państwu najtańszą opcję. Cechuje nas mała cena, błyskawiczna realizacja oraz kompleksowe podejście. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, a także dodatki jak: dekle, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla dużej liczby lokalizacji w naszym kraju, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy zapytać nas o sposobność dla miasta Częstochowa. W naszej firmie standardowa opcja ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Dodatkowo dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lat gwarancji, a także montaż szamba za darmo! Transport jest niedrogi oraz ekstra opłacany, a jego cena ustalana jest telefonicznie. Szamba betonowe osiągalne są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Częstochowa

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO CZĘSTOCHOWA

Firma Szamba jest jedną z głównych ogólnokrajowych firm oferujących szamba betonowe dla miejscowości Częstochowa. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie szczycić się mocną, ale i docenianą marką. Od początku skupiamy się na zjednywaniu oraz dobrych kontaktach z najważniejszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność obsłużenia Państwa oraz uskutecznienie zlecenia. Od dawna staramy się usprawnić wszystkie elementy naszej pracy, aby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również tani transport, a także montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany i profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Częstochowa bierze początek z ogromnej sprzedaży oraz opracowanych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek zamocowane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Nasze przez nas szczelne szambo betonowe, wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA CZĘSTOCHOWA

14 + 12 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.