Szamba Jaworzno

SZAMBA BETONOWE JAWORZNO

O NAS

Produkujemy wspaniałe oraz nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miejscowości Jaworzno. Jako ogólnopolski sprzedawca zbiorników na szambo, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wyróżniającą się usługę. Cechuje nas niewielka cena, rychła odpowiedź, a także pełne podejście. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę i komponenty takie jak: dekle, płyty przejazdowe, czy kominki. Wobec licznych miejscowości w naszym kraju, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy zapytać się o aktualność dla lokalizacji Jaworzno. W naszej firmie standardowa opcja zawiera szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lat gwarancji, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani i ekstra płatny, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Oczywiście znamy się też na cenie, a zwłaszcza przy dużych projektach i ograniczonych budżetach. Chętnie przedstawimy Państwu naszą ofertę. Nie trać czasu na szukanie najlepszych producentów szamb betonowych – jesteśmy tutaj! Zadzwoń do nas dzisiaj. Przygotujemy Ci ofertę, o której konkurenci mogą tylko pomarzyć. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo jedno-, dwu- i wielokomorowe szamba betonowe, a także akcesoria do szamba oraz duże zbiorniki. Zapraszamy mieszkańców, którzy poszukują wysokiej jakości produktu w przystępnej cenie.

szamba betonowe Jaworzno
szamba betonowe jednokomorowe

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne dekle żeliwne płyty przejazdowe sygnalizatory napełnienia szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO JAWORZNO

Firma Szamba jest jedną z najbardziej cenionych ogólnokrajowych firm oferujących szamba betonowe dla miasta Jaworzno. Ogromne doświadczenie pozwala firmie chwalić się solidną oraz docenianą marką. Od początku skupiamy się na pozyskiwaniu i jak najlepszych relacjach z najlepszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas błyskawiczność przyjęcia Państwa oraz realizacja usługi. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie etapy naszej działalności, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i tani transport, a także montaż. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy doborze właściwych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany oraz doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług!

Niska cena za szambo betonowe dla miejscowości Jaworzno wynika z ogromnej sprzedaży i opracowanych metod. Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest substancją Izolbet. Pokrywa oraz kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Produkowane przez nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystywane są po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Jastrzębie-Zdrój

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA JAWORZNO

9 + 1 =

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Jaworzno szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Jaworzno?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.