Szamba Bytom

SZAMBA BETONOWE BYTOM

O NAS

Produkujemy wspaniałe i nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miasta Bytom. Jako regionalny producent zbiorników na szambo, jesteśmy w stanie wystosować naszym Klientom najtańszą usługę. Charakteryzuje nas niewielka cena, szybka realizacja, a także kompleksowe podejście. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, betonowe kanały samochodowe, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz akcesoria jak np. dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Dla wielu miejscowości w naszym kraju, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Prosimy dopytać nas o aktualność dla lokalizacji Bytom. W firmie standardowa opcja ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 5-letnią gwarancję oraz montaż szamba za darmo! Transport jest tani i dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie. Szamba betonowe produkowane są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Bytom

Dział szamb betonowych w mieście Bytom jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Bytom, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Bytom to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Bytom
szamba jednokomorowe

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne dekle żeliwne płyty przejazdowe sygnalizatory napełnienia szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO ZABRZE

Nasza firma jest jedną z głównych ogólnokrajowych firm dostarczających szamba betonowe dla miejscowości Bytom. Bardzo duże doświadczenie zezwala nam chwalić się mocną i cenioną marką. Od samego początku skupiamy się na zjednywaniu i dobrych kontaktach z najtańszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy szybkość obsługi Państwa oraz przeprowadzenie zlecenia. Od początku staramy się uskutecznić wszelkie części naszej działalności, żeby nic nie spowolniło wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, jak też tani transport i montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany i profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miasta Bytom bierze początek z wysokiej sprzedaży, a także najlepszych metod.

Szamba betonowe, które wytwarzamy, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek zamocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze. Promujemy również nasze betonowe kanały samochodowe.

Zobacz także: szamba betonowe Zabrze

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA BYTOM

3 + 13 =

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Bytom szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Bytom?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.