Szamba Bieruń

SZAMBA BETONOWE BIERUŃ

O NAS

Produkujemy wytrzymałe, a także szczelne szamba betonowe dla miejscowości Bieruń. Jako wiodący wytwórca zbiorników na szambo i gnojowicę , chcemy zaoferować Państwu wyróżniającą się opcję. Charakteryzuje nas niewielka cena, błyskawiczna responsywność oraz całościowe podejście do zlecenia. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe oraz dodatki jak: podłącza, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec dużej liczby lokalizacji w kraju, jak również zagranicy, mamy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy dopytać się o aktualność dla miejscowości Bieruń. Nasza, tradycyjna oferta ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy, a także montaż. Oprócz tego dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi, a także ekstra płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe osiągalne są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Bieruń

Dział szamb betonowych w mieście Bieruń jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Bieruń, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Bieruń to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Bieruń

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO BIERUŃ

Firma szamba jest jedną z głównych ogólnokrajowych przedsiębiorstw sprzedających szamba betonowe dla miasta Bieruń. Znamienne doświadczenie pozwala grupie szczycić się mocną i cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na zdobywaniu, a także jak najlepszych kontaktach z najtańszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość obsługi Państwa oraz realizacja zlecenia. Od dawna staramy się usprawnić wszystkie etapy naszej działalności, aby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport oraz montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wytrenowany oraz doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Nieduża cena za szambo betonowe dla lokalizacji Bieruń bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży i wypracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przyklejane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Produkowane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Bieruń szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Bieruń?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.