Szamba Pyskowice

SZAMBA BETONOWE PYSKOWICE

O NAS

Konstruujemy solidne oraz hermetyczne szamba betonowe dla miejscowości Pyskowice. Jako ogólnopolski konstruktor zbiorników na szambo i gnojowicę , możemy przygotować naszym Klientom wyróżniającą się ofertę. Wyróżnia nas atrakcyjna cena, terminowa realizacja oraz całościowe podejście do zlecenia. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, betonowe kanały samochodowe, a także dodatki jak: dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec dużej liczby miejscowości w kraju, jak i zagranicy, oferujemy usługę: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy spytać się o dostępność dla miasta Pyskowice. Nasza, standardowa opcja ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy i osadzenie. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi i ekstra płatny, a jego cena ustalana jest telefonicznie po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Pyskowice

Dział szamb betonowych w mieście Pyskowice jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Pyskowice, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Pyskowice to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Pyskowice

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO PYSKOWICE

Nasza firma jest jedną z najsolidniejszych ogólnokrajowych przedsiębiorstw sprzedających szamba betonowe dla miasta Pyskowice. Znamienne doświadczenie zezwala nam chwalić się mocną, ale i docenianą marką. Od początku działalności skupiamy się na pozyskiwaniu, a także dobrych relacjach z najtańszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas szybkość obsługi klienta oraz uskutecznienie zlecenia. Od lat dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie etapy naszej pracy, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport, a także montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy dobraniu właściwych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wykwalifikowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Niska cena za szambo betonowe dla lokalizacji Pyskowice wynika z ogromnej sprzedaży i opracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wytworzone są z wytrzymałego betonu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze, a także gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Pyskowice szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Pyskowice?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.