Szamba Piekary Śląskie

SZAMBA BETONOWE PIEKARY ŚLĄSKIE

O NAS

Budujemy wytrzymałe oraz hermetyczne szamba betonowe dla miejscowości Piekary Śląskie. Jako regionalny sprzedawca zbiorników na szambo oraz deszczówkę, jesteśmy w stanie wystosować Państwu najtańszą ofertę. Charakteryzuje nas niska cena, rychła realizacja oraz kompleksowe podejście do zadania. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, betonowe kanały samochodowe i akcesoria jak: dekle, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla dużej liczby miast z Polski, jak i zagranicy, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy dopytać nas o sposobność dla miasta Piekary Śląskie. Nasza, standardowa opcja to wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy oraz montaż. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba za darmo! Transport jest tani i ekstra płatny, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Piekary Śląskie

Dział szamb betonowych w mieście Piekary Śląskie jest jednym z największych, obecnym w Polsce od ponad 12 lat. Jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości szamba z litego betonu i związanych z nimi akcesoriów. Nasza szeroka wiedza technologiczna, wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji, montażu i instalacji szamb betonowych pozwoliły nam na stworzenie własnej linii do produkcji szamb betonowych. Znajdujemy się w mieście Piekary Śląskie, które jest częścią województwa śląskiego, wielu klientów od razu nam zaufało. Przyjmując zamówienie na szambo betonowe, zwykle wykonujemy je całkowicie i samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Dodatkowo każdy szambo posiada szczegółową dokumentację techniczną, jest to gwarancją jego najwyższej jakości i funkcjonalności!

Nasza firma jest ostatecznie czołowym producentem szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb (kominy rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty krzyżowe, wskaźniki napełnienia, szybkozłącza). Specjalizujemy się tylko w najwyższej jakości ekologicznych i betonowych szambach! Podobnie Piekary Śląskie to miasto, które już skorzystało z kompleksowego pakietu szamb. Posiadamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, piwnice, zbiorniki żelbetowe oraz przeznaczone na wody deszczowe, gnojowicę i inne nieczystości płynne. Dzięki temu nasza firma produkuje różnego rodzaju szamba betonowe o różnej pojemności. Konkretnie 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3, z których wszystkie są wyjątkowo przystępne, a także jedno- i dwukomorowe. Dodatkowo na zamówienie możemy wyprodukować zbiorniki o innych rozmiarach.

szamba betonowe Piekary Śląskie

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO PIEKARY ŚLĄSKIE

Nasza firma jest jedną z najważniejszych ogólnopolskich firm dostarczających szamba betonowe dla miejscowości Piekary Śląskie. Wieloletnie doświadczenie pozwala grupie szczycić się mocną i cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na zdobywaniu, a także jak najlepszych relacjach z najlepszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy terminowość przyjęcia klienta oraz uskutecznienie zlecenia. Od dawna staramy się usprawnić wszelkie kroki naszej działalności, żeby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport oraz montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz fachowy oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miejscowości Piekary Śląskie bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także najlepszych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wytworzone są z solidnego betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przytwierdzane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Produkowane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Piekary Śląskie szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Piekary Śląskie?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.