Szamba Łaziska Górne

SZAMBA BETONOWE ŁAZISKA GÓRNE

O NAS

Konstruujemy wytrzymałe, a także szczelne szamba betonowe dla miejscowości Łaziska Górne. Jako regionalny konstruktor zbiorników na szambo, a także kanałów samochodowych, jesteśmy w stanie wystosować naszym Klientom najlepszą opcję. Cechuje nas niewielka cena, terminowa realizacja, a także pełne podejście do pracy. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe, a także dodatki jak np. dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy kominki. Dla dużej liczby miejscowości z Polski, jak i zagranicy, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy spytać się o sposobność dla lokalizacji Łaziska Górne. W firmie szamba, standardowa opcja to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy oraz wstawienie. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi, a także dodatkowo płatny, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Łaziska Górne

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm) Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO ŁAZISKA GÓRNE

Szamba jest jedną z najważniejszych regionalnych podmiotów sprzedających szamba betonowe dla miasta Łaziska Górne. Znamienne doświadczenie zezwala firmie szczycić się solidną, ale i cenioną marką. Od początku skupiamy się na pozyskiwaniu, a także jak najlepszych relacjach z najważniejszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość przyjęcia Państwa oraz uskutecznienie zlecenia. Od lat staramy się usprawnić wszystkie elementy naszej działalności, aby nic nie spowolniło wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale i tani transport, a także montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy doborze właściwych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wykwalifikowany, a także doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Łaziska Górne bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz najlepszych metod produkcji.

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wyprodukowane są z solidnego żelbetu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przytwierdzane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Produkowane przez nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Łaziska Górne szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Łaziska Górne?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie. Niezależnie czy chodzi o zbiorniki na szambo, deszczówkę, czy też gnojowicę.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.