Szamba Dąbrowa Górnicza

SZAMBA BETONOWE DĄBROWA GÓRNICZA

O NAS

Produkujemy wysokiej jakości oraz szczelne szamba betonowe dla miasta Dąbrowa Górnicza. Jako ogólnopolski producent zbiorników na szambo, możemy przygotować naszym Klientom wyróżniającą się opcję. Cechuje nas mała cena, błyskawiczna realizacja oraz kompleksowe podejście. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę i akcesoria jak: dekle, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla licznych lokalizacji z Polski, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy spytać się o dostępność dla miasta Dąbrowa Górnicza. Nasza normalna oferta ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lat gwarancji i montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi i ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe dostępne są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

W produkcji i sprzedaży szamb betonowych nie ma dla nas tajemnic. Rozumiemy wszystkie potrzeby i problemy naszych klientów przy wyborze najlepszego szamba i zawsze dążymy do ich zaspokojenia. Możemy pochwalić się projektami dużymi i małymi, a grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej wiedzy teoretycznej służymy pomocą i radą.

szamba betonowe Dąbrowa Górnicza
szamba betonowe jednokomorowe

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

CENNIK

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBO DĄBROWA GÓRNICZA

Szamba jest jedną z najsolidniejszych ogólnokrajowych firm oferujących szamba betonowe dla miasta Dąbrowa Górnicza. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam chlubić się mocną i cenioną marką. Od samego początku skupiamy się na zdobywaniu oraz jak najlepszych kontaktach z najtańszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość przyjęcia Państwa oraz przeprowadzenie usługi. Od dawna staramy się przyspieszyć wszelkie kroki naszej działalności, aby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też tani transport oraz montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz fachowy, a także doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niska cena za szambo betonowe dla miasta Dąbrowa Górnicza bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży i najlepszych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Nasze przez nas hermetyczne szambo betonowe, używa się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Chorzów

zbiorniki na gnojowicę

3 LATA GWARANCJI

szamba ekologiczne

NEJLEPSZA CENA

certyfikaty jakości

CERTYFIKATY JAKOŚCI

darmowy montaż

DARMOWY MONTAŻ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA DĄBROWA GÓRNICZA

15 + 13 =

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy w mieście Dąbrowa Górnicza szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Dąbrowa Górnicza?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.